Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Luxusní arašídová mouka vyrobená z pražených, blašírovaných jader. Inteligentní doypack sáček umožňuje opětovné uzavření zipem pokud nespotřebujete celé balení naráz. Mouka je oceněna značkou KLASA. Vhodná i pro bezlepkovou dietu.

Využití : Arašídovou mouku můžete použít k pečení bezlepkových dezertů. Hodí se také do kuchyně vegetariánů, veganů i pro přípravu kosher jídel. Je vhodná pro výrobu rostlinného mléka, sýra nebo másla. 

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 400 g

Složení produktu

mouka z pražených arašídů

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2622 kJ
Energetická hodnota kcal 626,5 kcal
Tuky 49 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 6,5 g
Sacharidy 19 g
    - z toho cukry 6,7 g
Bílkoviny 29 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Alika a.s.
Čelčice 164 Čelčice 798 23
alika@alika.cz
www.alika.cz

Technické parametry

Kategorie: Mouky
Výrobce Alika
EAN 8594002071455
Kód produktu 071455

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Mandlová mouka BLANŠÍROVANÁ 1kg

Mandlová mouka blanšírovaná 1 kg I LOVE CAKES je jemně mletá mouka ze 100% loupaných mandlí, ideální

264 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Mandlová mouka BLANŠÍROVANÁ 500g

Mandlová mouka BLANŠÍROVANÁ 500g

Mandlová mouka značky I LOVE CAKES

159 Kč
31.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciová mouka nepražená 250 g

Luxusní pistáciová mouka vyrobená z pražených, vyloupaných pistáciových jader

276 Kč
110.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Kaštanová mouka 250g - Targroch expirace 09/2026

Kaštanová mouka 250g - Targroch expirace 09/2026

Kaštanová mouka z mletých jedlých kaštanů přinese do tvého pečení jemně nasládlou, oříškovou chuť

81 Kč
32.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks